Aktualności

Aż 9 goli w meczu z Ławicą.

• autor: Marian, 2010-07-31 18:08

Ławica zdobyta w sparingu.

Orlęta Krosnowice rozbiły w Ławicy tamtejsze Tornado aż 6:3, do przerwy prowadząc 3:0. Na początku pierwszej połowy Tornado mogło kilkakrotnie spokojnie wyjść na prowadzenie jednak napastnicy gospodarzy fatalnie pudłowali w 100% sytuacjach. Później świetna kontra naszej drużyny i na prowadzenie wyszliśmy po golu wracającego do naszej drużyny Pawła Podobińskiego który później podwyższył na 2:0. Przed przerwą na listę strzelców wpisał się jeszcze Piotr Derdziński. Po przerwie doszło do kilku zmian,.Na 4:0 podwyższył Krzysztof Bujak który w II połowie pojawił się na murawie. Później zapowiadało nam sie na 'comeback' Ławicy która strzeliła nam 3 gole pod rząd,jednak po kilku kolejnych zgranych akcjach naszego zespołu znów dwukrotnie na listę strzelców wpisał sie Bujak. Cieszy fakt, ze dziś nasza kadra liczyła około 24 osób, i nowi zawodnicy prezentują się naprawdę dobrze co zwiastuje nam zaciętą rywalizację o wyjściową jedenastkę. Z gry możemy być zadowoleni, lecz mamy tą świadomość ze rywal nie był wymagający. Przed nami jeszcze kilka meczów kontrolnych i kolejny sezon. Miejmy nadzieje że tym razem udany.